Apie mus

UAB „Saulės langai”, tai tęsinys įmonės „Prienų langai” veiklos. Ši plastikinių langų ir durų gamybos įmonė savo veiklą  pradėjo 2000 metais. „Saulės langai” pavadinimas pasirinktas 2012 metais tam, kad pagal naujausias marketingo rekomendacijas nesusitapatinti su vietove. Vardas – „Saulės”  pasirinktas  simboliškai, kaip šviesos, šilumos ir ilgaamžiškumo garantas.

2016 metais sukurtas ir naujai įteisintas naujas firminis ženklas „Sun windows” , kurio tikslas garsinti įmonę tarptautinėse rinkose.

sunwindows-logo

Įmonė užsiima plastikinių langų, vitrinų ir durų gamyba. Prekiauja aliumio gaminiais, garažo vartais, šarvuotosiomis durimis, roletais. Įmonėje dirba draugiškas, turintis 7 – 12 metų patirtį kolektyvas. Geras dialogas su klientais ir tiekejais yra pagrindinis faktorius, leidžiantis UAB „Saulės langai” gaminiams pasiekti aukštą kokybę, atitinkančią šiuolaikinius langų technologinius reikalavimus.

Plastikiniai langai gaminami iš vokiško bešvinio KBE profilio. Plastiko profilis tiekiamas iš vokiečių firmos „Profine GmbH“, kuri priklauso „International Profile Group“. Šis koncernas vienas iš lyderiaujančių pasaulyje, kuris gamina plastikinių langų ir durų profilius. KBE profilis turi 70 mm, 88 mm ir naujausią 76 mm sistemas.

Apkaustai langams yra tiekiami iš vokiečių firmos „Gretsch – Unitas GmbH“. Šis vokiečių gamintojas turi daugiau kaip 100 metų patirties apkaustų, furnituros gamyboje.

Stiklo paketai tiekiami iš stiklo paketų gamybos pradininko Lietuvoje – UAB „Glass lt gaminiai“. Imonė stiklo paketų gamyboje naudoja „Saint –Gobain” stiklą.

Aprašydami savo tiekėjus norime pažymėti, kad mūsų įmonė orientuojasi į kokybiškų medžiagų tiekėjus.

UAB „Saulės langai“ gamybiniai pajėgumai 3000 – 3500 m²/mėn.

Mūsų klientai: Lietuvos Policijos departamentas, Palangos reabilitacijos sanatorija, Prienų r. savivaldybė, Vilkaviškio ligoninė, Vilniaus Universitetinė ligoninė, Birštono sanantorija „Versmė”, Kauno r. savivaldybė, Vilniaus centrinis paštas, privatūs kotedžai – Kaune, Vilniuje, Marijampolėje, Alytuje, Druskininkuose bei privatūs namai visoje Lietuvoje, taip pat Anglijoje, Vokietijoje, Norvegijoje bei Švedijoje.

UAB „Saulės langai” yra Kauno Prekybos Pramonės ir Amatų rūmų narys.